Zasięg: 31851. Czas trwania filmu: 11m 52s. Wasza ocena: 179. Poziom reakcji: 55. Opis: Zapraszam na moje blogi osobiste na insgramie i Facebooku. Tam znajdzi.

ZABUDOWA RURY DO OKAPU ( Prosta sprawa )

- Takich rur nleży unikać jak ognia. Zaburzają przepływ powietrza czyli są głośne i osadza się brud. Riry powinne być z tworzywa i gładkie.
- Cześć. Super film. Gdzie kupiłeś takie tyczki do podtrzymywania profili i płyt g/k? Pozdrawiam.
- Polecasz jakiś specjalny rodzaj płyty do kuchni? Znalazłem informacje, że warto wybrać to o obniżonym stopniu wchłaniania wody https://www.rigips.pl/aktualnosci/plyty-g-k-do-kuchni-wykonczenie-kuchni-z-plytami-gipsowo-kartonowymi i w sumie ma to sens, ale nie wiem, czy koniecznie nad okapem.
- Szkoda, że nie pokazał pan efektu końcowego.
- Fajnie sie oglada twoje materiały, zrobione prosto bez zadnego kombinowania tak jak inni, zgodnie z technologią. Zostaje na dluzeh
- Super materiał. Jestem amatorem i obudowa rury z okapu będzie moją pierwszą przygodą z tematem. A to tylko początek. Czy możesz mi udzielić odpowiedzi na kilka prostych pytań?

1. Czy jest jakaś lektura którą możesz polecić odn tej tematyki?
2. Jakie są oznaczenia profili których używasz? Tych mocowanych do sufitu, tych przymocowanych później do wieszaków i tych z których tniesz poprzeczne „wstawki”.
3. Co to za czarna taśma którą przyklejasz profile przed wierceniem do ściany? Oraz czy ona jest tylko do pomocy przy montażu, czy ma jakiś dodatkowy cel?
4. Jakimi kołkami mocujesz profile do sufitu młotkiem?
- Czy taki okap do zabudowy da się zamontować nad półwyspem z płytą indukcyjną? Pytam bo cena typowo wyspowych okapów jest odstraszająca.
- Nawet mały buciki w rogu zrobiony
- Witam jakich używałeś wieszaków ??
- Wiatam.
Mam pytanie; o ile przy takim sposobie montażu narożników taśma zbrojąca w tym miejscu jest niezbędna o tyle nie rozumiem powodu wklejania jej przy ścianie. Dlaczego jest ona tam potrzebna?
- Dość ciekawe, meble sklepowe na wymiar Lublin, może też być przydatne.
- Mogę prosić o kilka odpowiedzi?
5:50 jaki jest symbol tej maszyny?
7:25 taśma stosowana jest w celu?
- Siema, spoko że nagrywasz :) chce zwrócić mała uwagę, do okapu nie doprowadza spiro, a pcv, pozdro!
- Witaj. Robię podobnie więc to chyba dobrze 😉 ogólnie spoko film, pojawia się coraz więcej filmów tematycznych i dobrze, ważne by osoby je nagrywające posiadały wiedzę i doświadczenie które przekażą innym chcącym się czegoś nauczyć. Pozdrawiam i będę śledził kanał.
- Pytanie amatora. Czy konieczne są te "wieszaki" przy ścianie ?
- Jakich pchełek z płaskim łbem używasz? Super robótka, akurat zanosi mi się taka fucha u siebie w domu.
- Fajna materiał widzimy się w tym roku na budmie??? poznan :)
- Świetny filmik. Ten Taker do kątowników to świetne rozwiązanie. Do tej pory przy swoich remontach kleiłem na klej ;-). Od dziś na taker.
- bardzo fajny film :) pozdrawiam pana od łapki w dół
- Super!! na pewno się przyda
- Witamy po długiej przerwie, film rewelacja. Bez zbędnego pitolenia jak to mówi OLO76 haha Pozdrawiam łapy w górę i lecimy.