Zasięg: 129696. Czas trwania filmu: 11m 50s. Wasza ocena: 2544. Poziom reakcji: 153. Opis: Historia ma swój początek w 1996 roku. Chińczyk Bai Yu, który wed�.

W Chinach odkryto rury sprzed 150 tysięcy lat? Czym są te obiekty?

- To się nazywa zamieść umiejętnie pod dywan niewygodne dowody,przecież jesteśmy siódma cywilizacja na ziemi,tak ale lepiej nie widzieć nie słyszeć i ograbić nas z historii jak to zrobił vatican.
- No tak to korzenie lub inna czesc rosliny. W Biblii jest wyraznie opisane ze wielkie dzrzewo zostalo sciete i otoczome brązem i zelazem, cos jak łańcuch, dlatego że to wygląda jak łańcuch -górski , od tego wzieła sie nazwa. Można śmiało powiedziec że żyjemy na pniu i korzeniach Drzewa Zycia otoczonym łańcuchem, gigantycznym łańcuchem. Wystarczy czytac Pismo Swięte by dowiedzieć sie prawdy
- Super film
- Poprzednia cywilizacja ktora unicestwil Pan Bóg
- To nie są żadne tajemnicze rury. To są zlecone przez Morawieckiego, wytworzone przez Chińczyków, rury wydechowe do polskich samochodów elektrycznych. Dziękuję za uwagę.
- Nie ma żadnej możliwości by określić że coś istnieje 150 tyś lat . To oszustwa nieuczciwej nauki . Prawdziwa nauka mówi zupełnie co innego ..... Jaro Kogut
- To wygląda na skamienaiałe drzewa zatopione w mule podczas potopu zwane skamieniałościami wielowarstwowymi które są przykładem przeczącym jakoby warstwy skał układały się tam miliony lat.
- przestan sie tak spinac, : 'czĘść" to "ę" w wymowie, nikt tak nie mówi! Lektor, mów normalnie!
- Jest tam kilka miejsc w których te rury ułożone sa równolegle po 6 8 i 9 wszystkie w tych formacjach są o równym przekroju i zdecydowanie wyglądają na celowe ułożenie techniczne. Trudno wyobrazić sobie aby drzewa zachowały takie ulorzenia oglądając współczesne korzenie drzew. Ale oczywiście nikt nie zna drzew z przet tysięcy lat więc można uruchomić różna teorie. Ponadto myślę że to nie obca cywilizacja jeśli już, a raczej jakaś stara, zaawansowana cywilizacja żyjąca na ziemi przed naszą, a której ślady są odnajdywane co jakiś czas w różnych miejscach świata( być może nawet na wyższym poziomie niż współczesna) po nas za sto tysięcy lat także nic nie pozostanie.. Polecam badania archeologa Klausa Dona z Austrii oraz ciekawą dwu tomowa książkę Zakazana Historia. Pozdrawiam.
- Obca cywilizacja lub pozostałość naszej ludzkiej cywilizacji ktura byla jusz dawno temu rozwinieta na ziemi a ktura zostala zniszczona w katastrofie lub wojnie i zapomniana ziemia skrywa wiele artefaktów z przeszłości ziemi byc morze naszej własnej spuścizny minionego życia ktura jest ukrywana ze wstydu bo byc moze sami zniszczylismy to życie tysioce lat temu i zapomnieliśmy o tym pozdrawiam
- Tu sobie zobacz domikwiaty.pl ja bym się z tym zgodził.
- Jeśli są głupio krzywe , to są korzeniami, a jeśli są proste to wygląda na system chłodzenia jakiejś instalacji, może reaktora, stąd to promieniowanie, ☢️
- 👍
- To Nie zadne " rury ",tylko laczniki drzew Edenu . Z nich hybrydy czerpaly eliksir zycia,czyli energie dlatego tak rosly do gigantycznych rozmiarow . Prosze zerknac na kanal Krolewska T V.,to bedzie wszystko dokladnie wytlumaczone. Ciagle robia z nas durni jak zawsze.
- Prechistoryczne korzenie w skale? Wątpliwe, prędzej są to normalne drewniane rury. Powinni odkopać pozostałe wejścia.
- Mam nadzieję że graham Hancock dożyje dnia w którym wszyscy będą go przepraszać.
- Te rury to chłodziwo do reaktorów atomowych, świadczy to napromieniowaniem obiektów. Piramida sztucznie stworzona pełniła rolę elektrowni dla prastarych cywilizacji.
- ale to nie jest najstarsze znalezisko na tym swiecie, jest wiele bardzo starszych ale dlaczego o tym nie ucza i nie mowia ano glupkami lepiej sie rzadzi/dlatego palili biblioteki/
- tlenek wapnia? czyli wapno palone
- Jezu ale rura.. Takie same skamieniałe drzewa można znaleźć na klifach Anglii. I te drzewa pewnie zasadziły istoty z innego świata. Ale rura.
- W minucie 4:40 to są pozostałości po drzewach edenu, i te fragmenty w formie sześcianu to nie wulkan tylko skamieniała ich tkana drzewna.