Zasięg: 40981. Czas trwania filmu: 7m 18s. Wasza ocena: 174. Poziom reakcji: 18. Opis: Prezentacja prawidłowego łączenia rur PE za pomocą złączek skrę.

Jak Prawidłowo Podłą Rurę PE Złączkami?.How To Connect The Blue PE Pipe To Water Correctly NONSTOP#

- Wielkie dzięki za ten instruktaż 👍
- Witam, jeżeli chciałbym zakupić piec 12kw to jest możliwość zwiększenia zasypu na 30 kg pelletu czy tylko występują w piecach 18kw ? Pozdrawiam
- Takiego filmu szukałem. Czy mogę użyć Pańskiego filmu jaki film instruktażowy do montażu rur i kształtek PE?
- Podłączając w ziemi nie ma czasu na jakieś czyściki . Zwykły nożyk i cheja
- Zdarzyło mi się robić już instalacje na różnych rurach, przyszedł dzień kiedy musiałem położyć rury pe, na wszystkie 8 skręceń 4 ciekną zostały na pewno dokręcone dobrze, ale jedno ale nie używałem gratownika, rozumiem, że prawdopodobnie ściąłem uszczelki i w tym jest problem ?
- Czy po dokreceniu złączki rura ma prawo się obracać?
- Dzięki za materiał. Nie zgradowałem końcówki i dlatego nie mogłem zapewnić szczelnego połączenia bo i rura nie chciała przejść przez uszczelkę. Dzięki! Jutro kolejna próba tylko zaopatrzę się w papier ścierny ;) Z mojej złączki 32-32 nie da się tak prosto wyciągnąć tego czarnego pierścienia z uszczelką.
- Super, tego szukałem, idę łączyć
- Złączka PE 1" x 32 GZ . Co użyć do uszczelnienia gwintu ? Pakuł czy sznura teflonowego ? A może nic ?
- Czy można te złączki zakopywać w ziemi? I czy sa takie przejściówki aby szło no zamontować np zawór czerpalny w ogrodzie lub podłączyć zlewozmywak w altanie?
- Dość ciekawe, tanie noclegi Puławy mi się tam podobało.
- Witam mam rurę pp zakończoną kolankiem żeńskim ,czy mogę pociągnąć dalej rurę PE wkręcając złączkę PEdo żeńskiego kolanka pp?
- Czy ta uszczelka utrzyma ciśnienie jeśli rura jest już trochę porysowana itp od przeciągania jej czy trzeba ją jakoś dodatkowo oskrobać ?