Zasięg: 422424. Czas trwania filmu: 2m 36s. Wasza ocena: 218. Poziom reakcji: 14. Opis: Montaż Szybki i łatwy - Jak wykonać instalację w domu, rura PEX or.

Global Trade - Montaż systemu skręcanego AQUALPEX.wmv

- Czy można zastosować taka rurę do zimnej wody na ogródkach działkowych? Na jesień woda jest spuszczana, więc nie ma możliwości by ją rozerwało. Dodam, że rurę dodatkowo włożyłbym do peszla niebieskiego. A jak byście chcieli kupić grunty inwestycyjne, polecam sprzedam grunt inwestycyjny Lublin, duży wybór ziemi, magazynów.
- Bravo beau travail
- Świetna antyreklama przykład barku wiedzy nie mówiąc o wykonaniu ..... tak pracy jak i filmiku .
- Świetny przykład jak się nie robi filmów instruktażowych. Firma zafundowała sobie antyreklamę.
- mozn tak zrobić instalację pod prysznic i umywalkę w lazience, tzn.wpuścić w ścianę czy też zbudować plytami kart.gips.??
- Pierścień uszczelniaczy  założony odwrotnie ?  czy tak powinien wyglądać film instruktażowy?
- mam centralne całe na PEX i te wasze stresy o 90% na kotle są jakby nad wyrost. Obecnie kotły posiadają zabezpieczenia co do nie przekraczania zadanych temperatur - co innego w kotłach zasypowych bez sterownika. Miedz to dla bogaczy wg mnie snobizm. Tworzywa są przyszłością.
- rura PEX (na filmiku) dopuszcza maksymalną temperaturę 90 stopni a rury miedziane o wiele więcej. Z miedzi robi się najczęściej centralne ogrzewanie czyli podłączenie grzejników i kotłownie. Rura PEX jest przeznaczona do rozprowadzania ogrzewania podłogowego.
- Słabiutki filmik. Trochę istotnych rzeczy pominiętych. Trudno się nauczyć z niego właściwego montażu. No i kamerzyście trzęsą się ręce jak jakiemuś paralitykowi.
- czy to jest lepsze od rurek miedzianych?
- Albo i też takie - przyłącza wod kan Kraków dla mnie ciekawe.
- hehe, to samo zauważyłem i aż sie zamyslilem czy ja źle mysle cyz naprawde on tkai mądry ze odwrotnie załorzył pierscien.
- gotowe ale do pierwszego ruszenia rurka i zacznie leciec jak z kaczej dupy.