Zasięg: 61660. Czas trwania filmu: 10m 13s. Wasza ocena: 209. Poziom reakcji: 33. Opis: Zapraszam do śledzenia kanału na którym będę udostępniał materi.

Budowa bez błędów - Cz. 11 - Jak ułożyć rury kanalizacyjne w podbudowie z piasku

- Budowa bez błędów? Odpływ liniowy przed garażem połączony z kanalizacją? Po takiej budowie przyda się odpowiednia psychoterapia, aby leczyć się z problemów. Masakra, współczuje!
- Witam, czy będzie kontynuacja filmów, np. na innej budowie?
- po co styro po 2 stronach ? jeżeli można wiedzieć
- Folia kubełkowa odwrotnie zamontowana.
- Absolutnie nie wolno używać kolan 90 stopni (za wyjątkiem napowietrzania instalacji). To samo podejście pod piony na inną kondygnacje, nie robi się jakiś dziwnych wygibasów żeby je zakończyć kolanem 30 stopni. Układamy ruy w ziemi pod konkretny punkt dajemy 2x 45 stopni i pionowa rura. Do pochwalenia to kończenie podejść poniżej posadzki a nie ponad nią.
- PIECE nie mają skroplin
- Jakoś dziwacznie poprowadzona jest ta kanalizacja.Staraj się nie używać kolan 90 stopni a 2x 45. To samo z trójnikiem 90 stopni.Rury po ustawieniu spadku podbij trzonkiem od łopaty i obsyp piaskiem ponad połowę mocno ubijając a później śmiało zasyp
- hi pls sabbing me thankyou yr work so nice
- czy wyjście z kanalizacji nie jest za płytko? w sensie wygląda jakby było powyżej poziomu zamarzania a teoria mówi, że rury kanalizacyjne powinny być poniżej tej strefy. I jak to izolujecie w miejscu dziury w ścianie fundamentowej? A tak poza tym fajny filmik.
- Dobry komentarz i wykonanie
- Widziałem tu więcej systemy.netrix.com.pl, też to widziałem.
- Robota super. Tylko ujebajiście się z kopaniem. Nie musi być tak głęboko. Pozdro.
- Co to znaczy sn8?
- Witam, kiedy nowe filmy?
- Super to wyszło. Dobrze wytlumaczone. Pozdro!
- Robota pełna profeska. U mnie podobnie wyszło wypustow. Powodzonka!